Společně to zvládneme

23. března 2020

Celá planeta prožívá těžké časy. Virus nečekaně zasáhl do plánů každého. Na sociálních sítích se ke zprávám o epidemii obvykle přidává hashtag #spolecnetozvladneme, který vlastně mluví sám za sebe. Držme si palce ať to platí nejenom teď, ale i v okamžicích, kdy virus zmizí a bude před námi spousta práce.

Mikov je firma, která nože vyrábí v Českém Švýcarsku. To, že jsme to nevzdali v těžkých časech a výrobu nezrušili nebo nepřevedli někam na východ, se nyní ukazuje jako zásadní strategické rozhodnutí. Děkujeme vám za to, že jsme se takto mohli rozhodnout i díky vám a vašemu zájmu o Rybičku, Predatory, UTONy. Listy a další klasické nože Mikova. 

Sever, kde České Švýcarsko leží je sice trochu odlehlý kraj od hlavních center republiky, možná i proto nebyl v celé naší oblasti do dnešního dne zaznamenán žádný případ nákazy. Samozřejmě respektujeme veškerá vládní nařízení a doporučení, ale výrobu zastavovat zatím nemusíme. 

Ve stávající situaci je samozřejmě problém s distribucí. Spousta obchodů musela zavřít a prodeje se nyní posunuly do světa online. Abychom vám ulehčili situaci, do skončení mimořádných opatření jsme u veškerého zboží plošně snížili ceny o 15 % a také jsme snížili minimální částku pro placení poštovného na 500 Kč.  

Chceme vám také přinášet drobné radosti a překvapení. Na našich sociálních sítích a prostřednictvím newsletteru proto denně zveřejňujeme zajímavé limitované akce a nabídky. Sledujte nás na Faceboooku, Twitteru a Instagramu a objednejte si náš newsletter. Budete tak mít jistotu, že se k vám dostanou včas všechny nejdůležitější informace. Protože #spolecnetozvladneme.