Kam do jara vyrazíme na výstavy do zahraničí?

23. ledna 2020

Není to ještě tak dávno, kdy panovalo přesvědčení, že internet a sociální sítě úplně zlikvidují veletrhy a výstavy. Jenže lovecké nože, vojenské nože, EDC nebo speciální nožířské série je přece zapotřebí si před koupí prohlédnout, potěžkat, vyzkoušet, jestli sednou dobře do ruky. A to i když objednání přes e-shop je pak mnohem komfortnější než nákup na místě.

Samozřejmě, nesmírně důležitou součástí všech výstav, na kterou se v našem obchodním oddělení všichni vždy těšíme, je příležitost kontaktu se zákazníky a zpětná vazba, kterou můžeme k nožům Mikov dostat. Pllatí to nejen doma, ale i v zahraničí. Tam cítíme zejména velkou zodpovědnost, protože víme, že jako tradiční a největší česká nožířská firma reprezentujeme nejen sebe, ale také Českou republiku.

Kde nás tedy v zahraničí konkrétně můžete potkat? Od 28. do 31. 1. to bude ve Stuttgartu na veletrhu Dach and Holz. V únoru pak zamíříme na sever, do Polska, kde v Poznani bude od 4. do 7. 2. veletrh Budma.  A vrcholem jarní sezóny pak bude březen. Od 1. do 4. 3 budeme v Kolíně nad Rýnem na veletrhu Eisenwarenmesse. Pak už zbývají jen dva dny na zahájení nejdůležitějšího setkání všech výrobců nožů - IWA Outdoors Classics v Norimberku. Ta se letos uskuteční od 6. do 9. března. Chybět nebudeme!

Určitě se letos nebudeme vyhýbat ani domácím veletrhům a výstavám. O těch ale budeme informovat zase příště. 

 

Život je změna, nové informace o výstavách najdete zde.