Nože Ruby v plné síle

7. listopadu 2019

Když jsme letos na jaře uvedli první čtyři kuchyňské nože Ruby, slíbili jsme, že stejnojmenná kompletní sada nožů bude k dispozici na podzim. A tento čas právě nastal.

Od listopadu si tedy můžete vybrat a objednat z celkem deseti kuchyňských nožů Ruby, které máme v nabídce. Vedle klasického kuchyňského nože je to například steakový nůž, nůž na ovoce, nůž na zeleninu, porcovací nůž, vykosťovací nůž nebo určitě zajímavý nůž santoku. K nožům Ruby nabízíme jako příslušenství také originální ocílku.

Všechny nože Ruby jsou vyrobeny z německé martenzitické oceli DIN 1.4116 o tvrdosti 55 HRc s dřevěným držadlem. Držadlo nožů dokonale lícuje se střenkou, takže nevytváří žádný prostor pro zachytávání nečistot a navíc je konstrukce nože navržena tak, aby při jeho používání byly prsty chráněny před pořezáním. 

Nože Ruby dodáváme v balení jednotlivě v designových obalech, takže není třeba si kupovat celou sadu, ale pouze ty nože, které využijete a které se pro vás stanou nepostradatelnými pomocníky v kuchyni. 

Kuchyňské nože Ruby jsou tak dalším krokem, který navazuje na letitou tradici výroby kvalitních nožů v Mikulášovicích, nožířské metropole Českého Švýcarska.