Proč se vyplatí odebírat naše newslettery

12. září 2019

Sepsali jsme pro vás několik bodů, proč jsme přesvědčeni, že naše newslettery jsou užitečné. A věříme, že si mezi nimi najdete důvod, pro který se k jeho odběru přihlásíte (pokud jste tak již neučinili v minulosti). Anebo důvod, pro který jeho odběr doporučíte svým přátelům a kolegům.

  1. Informujeme o novinkách v naší nabídce doslova „z první ruky“ a připravujeme celou řadu mimořádných akcí a slev, které jsou určeny výhradně pro odběratele newsletteru. 
  2. Informujeme o výstavách a akcích, kde se můžete potkat s našimi pracovníky a probrat s nimi osobně svoje otázky a náměty.
  3. Postupně se vám chystáme představovat obchody, kde si můžete naše nože koupit a také otestovat, jestli správně takzvaně „sedí do ruky“.
  4. Některé newslettery se týkají i dalších výrobků, které Mikov vyrábí a mohou vám pootevřít okno třeba do světa kancelářské techniky nebo průmyslových spojovačů.
K odběru se snadno můžete přihlásit na našich webových stránkách nebo na tomto odkazu https://www.mikov.cz/email_prihlasit.