Mikov na výstavě Nože 2019 v Příbrami ukáže zákopový nůž M-1917 z projektu Válečný veterán

2. září 2019

Mikov je oficiálním partnerem 28. ročníku nejvýznamnější nožířské výstavy v České republice „Nože 2019“, která se koná v sobotu 7. 9 a v neděli 8. 9. v Kulturním domě v Příbrami. 

Prezentace firmy Mikov, která bude v Příbrami jednou z největších, nabídne návštěvníkům celý sortiment nožířského zboží. Zájemci si budou moci na vlastní oči prohlédnout i nůž M-1917, který je součástí limitované edice nožů z projektu Válečný veterán. 

Vedle již klasických výrobků jako jsou vyhazovací nůž Predator, gentlemanský Pocket nebo vojenský UTON, nebudou v nabídce Mikova chybět ani poslední novinky – limitovaná edice kuchyňských nožů kalených tradiční technologií Martfrost, kuchyňské nože Ruby nebo nůž pro elektrikáře Quattro.

Příbramská výstava se koná pravidelně od roku 1992. Akce se vedle Mikova zúčastní další desítky vystavovatelů z Česka i ze zahraničí. Vedle samotné výstavy nožů, která bude otevřena v sobotu od 9 do 18 hodin a v neděli od 9 do 12 hodin, je připraven i bohatý doprovodný program. 

Mikov je tradičním výrobcem nožířského zboží, kancelářské techniky a průmyslových spojovačů, který navazuje na průmyslovou historii kraje tzv. Českého Švýcarska, sahající až do roku 1794. Součástí skupiny firem Mikov je i český výrobce ručního nářadí Narex Bystřice.