Naše sociální sítě

8. srpna 2019

Facebook, Instagram, Twitter, Youtube, nebo ruský Vkontaktě - na všech těchto sociálních sítích nás můžete sledovat. A nejenom proto, že v dnešní době to „je třeba“, sociální sítě totiž máme rádi. Každou z trochu jiného důvodu.

Nože jsou výrobky nejen krásné, ale zároveň v sobě nesou desítky let zkušeností a řemeslného umu mistrů nožířů. Nejlépe to samozřejmě vynikne, když si nůž, třeba vyhazovací Predator nebo vojenský UTON můžeme vzít sami do ruky a vyzkoušet si ho. Ale to vždy není možné, a tak si alespoň můžeme prohlédnout jeho detaily a design - kde jinde, než na Instagramu.

Není ještě daleko doba, když výrobci museli velmi pracně získávat zpětnou vazbu od zákazníků prostřednictvím dotazníků nebo průzkumů. Dnes je to mnohem snadnější - nejrozšířenější sociální síť Facebook je ideálním místem, kde se dozvíme jejich názory - rychle a bezprostředně. Výhodu zde také je, že také anglicky mluvící zákazníci zároveň vidí naše posty v angličtině. A co hodně oceňujeme je, že většina těch, kteří na náš profil píší, je k nám otevřená, ale jen nepatrný zlomek z nich překračuje pomyslnou hranici, za kterou již slušní lidé ve svých výrocích nechodí. 

Místem, kde se můžeme někdy pokusit o vtip a nadhled s poukazem na aktuální dění je pak i pro nás Twitter. A konečně videa z výroby, výstav nebo reklamy - to vše si můžete prohlédnout na našem kanále Youtube. Na ten bychom se brzy rádi zaměřili ještě trochu víc. K odběru novinek, aby vám nic neuteklo, se ale na Youtube můžete přihlásit již nyní. 

Na každé z našich sociálních sítí tak najdete trochu jiný, ale vždy původní, obsah. Takže - sledujte nás na všech - vyplatí se to. Jsme moc rádi, že díky nim můžeme přímo ze srdce Českého Švýcarska s vámi komunikovat, ať už žijete kdekoliv.