Na golf s nožem

13. dubna 2021

Pokud hrajete golf, začíná vám sezóna, a tak víte, že je třeba dobře připravit vše potřebné. Kvalitní výbava - ať už se jedná o oblečení, boty nebo hole, vám pomůže podat na hřišti dobrý výkon. A hlavně, ať už máte handicap jakýkoliv, budete se v čase, který strávíte s přáteli u tého hry gentlemanů, cítit pohodlně a komfortně. A taky bezpečně, protože golf jako sport ve dvojicích s rozestupy minimálně 10 metrů splňuje všechny epidemické předpisy.

A jak to do toho zapadá náš golfový nůž? Může se stát drobným, ale velice užitečným a praktickým pomocníkem. Samozřejmě, především je to nůž s malou, ale ostrou čepelí. A nůž se hodí vždycky.  Možná si řeknete, do kapsy  stejně tak dobře padne i Pocket nebo nůž Stovka, a v tomto máte pravdu. Golfový nůž vám však navíc nabídne to, co žádný jiný.

Možná patříte k těm, kteří si na green obouvají speciální boty, jejichž podrážky jsou osazeny spiky. Ty je třeba občas dotáhnout, nebo vyměnit. Golfový nůž má na to svůj speciální nástroj.

Někdy se stane, že teečko, které chcete vytáhnout z trávy, je hodně hluboce zaražené. Proč riskovat zranění nebo minimálně zašpinění prstů - vidlička golfového nože ho snadno ze země vyprostí. A nejen to, pomůže vám i upravit trávu po otvoru, který po teečku vznikl stejně tak, jako po prohlubni po dopadu míčku. Chceme přece, aby trávník zůstal v co nejlepším stavu i pro další hráče po nás. 

A konečně, všichni už udělali zkušenost s tím, že do drážek holí se zejména teď, v jarních měsících, zanese spousta hlíny a nečistot. Speciální hrot na noži vám pomůže hole uvést zase do stavu, že vypadají jako nové.

A konečně - na noži je i marker, kterým si na greenu může označit místo dopadu míčku. Mimochodem, na tomto makeru klidně může být značka vaší firmy nebo golfového klubu - a golfový nůž tak dostane další rozměr - kvalitního reklamního předmětu.

Golfový nůž si můžete objednat zde.