I letos budou Vánoce

3. listopadu 2020

Možná se vám to zdá banální, když se to děje každý rok, co jiného by mělo v prosinci být. Jenomže letošní rok není jako každý jiný. Ale i tak je to o Vánocích pravda. Anebo možná právě proto.

Ať už se na samotné Vánoce díváte jak chcete, u většiny z nás jsou spojeny s hlavní myšlenkou - udělat radost těm, které máme rádi. A to je možná letos ještě důležitější, než tomu bylo v minulých letech. 

V Mikovu vyrábíme nože, kancelářské potřeby, sešívačky, hřebíkovačky a ve svém dceřiném závodě Narex Bystřice ruční nářadí. A samozřejmě si přejeme, aby to byly právě naše výrobky, které budou dělat o Vánocích radost. Nemůže tomu být jinak, protože každý prodaný nůž, dláto či sešívačka zajistí výplatu desítkám našich zaměstnanců v severních a středních Čechách. Ale jenom to by bylo málo. 

Zkusme letos společně udělat radost i trochu jinak, než obyčejnou věcí. Popřemýšlejme už dnes nad tím, jak naši nejbližší poznají, že nám na nich opravdu záleží. Například najít nějaký krásný příběh v jejich životě, radostnou vzpomínku nebo naopak přání a touhu do budoucnosti, a to spojit to s dárkem. A zkuste přemýšlet nad tím, jak dárek podat, zabalit a ozdobit tak, aby to podtrhlo, že vám váš blízký, kterého obdarováváte, leží na srdci.

Můžou to být drobnosti. Každého asi napadne, že Rybička může oživit vzpomínky na dětství, lovecký zavírací nůž Fixir nebo dýka Venado vrátit do časů letních táborů a vandrů. 

Můžou to být praktické dárky, které naše blízké povzbudí zkusit si něco doma vyrobit ze dřeva nebo naučit se nové recepty. 

A samozřejmě, pokud patříte mezi ty, kteří mají dostatek prostředků potěšit své blízké vysokým standardem a kvalitou, můžou to být dárky exkluzivní - zakázkové nože, nože z damascénské oceli, exkluzivní nože Predator nebo Pocket.

Ani my letos nechceme zůstat v dávání radosti stranou a proto jsme pro vás připravili několik překvapení. K vybraným vánočním položkám vám, koncovým zákazníkům, proto vždy přibalíme dárek - drobnost - která vás, věříme, potěší. A k tomu od 1. prosince pro vás na našem webu připravujeme adventní kalendář - každý den novou nabídku akcí, slev a dárků. A nadto se na našem webu budou postupně objevovat i další, příjemná, překvapení.

Ano, i letos budou Vánoce. A až skončí, budeme vám moc vděční, pokud se s námi podělíte o svou radost. Třeba jestli se vám některý z našich výrobků podařilo předat tak originálním způsobem, že u vás doma vzbudil radost anebo třeba i slzy radosti.