Neodymové magnety - mají skutečnou sílu

Mezi kancelářské potřeby, což je vedle nožů a průmyslových spojovačů další velmi významná část výrobního programu Mikova, patří i magnety. Mohou to být samozřejmě ty běžné, které nabízíme v nejrůznějších barevných provedních, ale také neodymové, které jsou velmi zajímavé a chceme se jim dnes trochu více věnovat.

My belief in the perspective of Czech Switzerland is not naive, says the owner of Mikov

“I watched with excitement the announcement of the winner of the Village 2019 competition, and when Lipová won, it made me very happy, ”said Karel Ježek, who has been successfully operating in the village since 2003. At that time he took over the local office technology factory and expanded its products virtually all over the world under the RON brand. Thanks to these business successes, in 2017 he bought the traditional Czech manufacturer of knives Mikov.

Výstavy a veletrhy jsou pro Mikov účinným marketingovým nástrojem, fanoušci nožů mají rádi tradici

„I když věnujeme velké úsilí tomu, abychom zákazníky oslovovali na sociálních sítích, prostřednictvím newsletterů, videoklipy či pravidelným blogem, důležitý pro nás stále zůstává osobní kontakt se zákazníkem na stáncích veletrhů a výstav. Fanoušci nožů jsou totiž většinou lidé, kteří uznávají tradice,“ řekl Martin David, obchodní ředitel firmy Mikov.

Why you should subscribe to our newsletter

We've put together for you a few points why we believe that our newsletters are useful and worth subscribing. We hope you'll find a reason to subscribe to them if you haven't already or recommend it to your friends and colleagues.

The Military Fund Solidarity Will Receive the First 100,000 Kc From the Mikov War Veteran Project

The Military Solidarity Fund will receive 100,000 Kc for the sale of the limited edition officer's knife M-1917, which was introduced in July in the presence of the Chief of the General Staff of the Army of the Czech Republic Aleš Opata.

Proč jezdíme na výstavy nožů

V sobotu 7. 9. a v neděli 8. 9 bude v Příbrami již 28. ročník tradiční výstavy Nože 2019. Samozřejmě, nebudeme chybět - nejen jako partneři, ale také jako ti, kteří budou mít na výstavě jeden z největších stánků.

Mikov at the Knives 2019 exhibition in Příbram will present the trench knife M-1917 from the War Veteran Project

Mikov is an official partner of the 28th edition of the most important knife exhibition in the Czech Republic “Knives 2019”, which takes place on Saturday 7 September and Sunday 8 September in the Cultural House in Příbram.

Jak na reklamace nožů?

Může se stát, že nůž, který si od nás zákazník zakoupí, bude vykazovat nějakou výrobní vadu nebo se na něm závada projeví jeho používáním. Důvodů může být celá řada - od skryté vady materiálu až třeba po chybu, ke které došlo někde v procesu výroby. Pokud je nůž v záruce (a tu mají naše nože 7 let), má v případě výrobní vady každý nárok zdarma na opravu nebo výměnu. Jak správně postupovat?