List UNI - svoboda volby

31. května 2020

Nůž List paří k novějším výrobkům Mikova a svým originálním tvarem zároveň i k nožům úspěšným a dobře prodávaným. Od letošního jara si List můžete zakoupit samostatně a veškeré příslušenství si pak k němu vybrat podle svého vkusu.

Protože List je konstruován jako pevný nůž, z hlediska bezpečnosti je třeba ho přenášet a uchovávat v pouzdře. Bez této ochrany je totiž velmi pravděpodobné, že při manipulaci s ním dojde k nepříjemnému poranění. Pouzdra k noži List jsou vyráběna z kydexu. Na noži perfektně drží a jsou vybavena standardizovanými otvory, které umožňují připevnění k opasku například pomocí Tek-Loku či poutka IWB loop nebo pověšení na krk za pomocí řetízku. V nabídce je nyní celkem šest barev kydexových pouzder.

Dalším příslušenstvím k Listu jsou střenky. Ty jsou vyrobeny z materiálu G10 a dají noži doslova nový rozměr. Využijí se zejména tehdy, když od nože vyžadujete jistější a pevnější úchop. Pro cesty a transport je tak snadno demontujete.

A konečně je k dispozici i paracord - neboli padáková šňůra. je vyráběna v USA z technického polyamidu. Využít se dá buďto k snadnému připevnění pouzdra na opasek nebo k opletu rukojeti. Také paracord nabízíme celkem v pěti barvách

Ať již si k Listu UNI vyberete jakoukoliv vlastní kombinaci příslušenství nebo zvolíte kompletní balení Listu ve standardní černé barvě, vždycky se stanete součástí komunity jeho spokojených uživatelů, kteří si sami říkají Listonoši.