UTON z oceli N690

17. května 2020

Když jsme v roce 2018 uvedli limitovanou edici nože UTON z oceli N 690 ke 100. výročí založení Československa, vyprodala se za 20 minut po zveřejnění. Ohlas byl velký a poptávka zákazníků po tom, aby se UTON začal z této oceli vyrábět standardně, také.

V sobotu 17. května 2020 jsme na webu bez jakéhokoliv upozornění zveřejnili další limitovanou edici vojenského nože UTON z oceli N 690. Jednalo se o ověřovací, číslovanou nultou sérii celkem 39 kusů. Vyprodala se prakticky okamžitě a stále nám chodí e-maily s poptávkou od dalších zákazníků. Žádný nůž z limitované edice však již k dispozici není a nebude - předpokládáme, že ty prodané se stanou dalšími z raritních sběratelských exponátů. 

Přesto však něco závazně slíbit můžeme -  ještě do prázdnin uvedeme novou sérii UTONů - bude mít číslo 0008, nebude početně omezená a bude z oceli N690. Každý zákazník tedy bude mít volbu - vybrat si standardní nerezovou ocel, kterou si sám bez problémů nabrousí v terénu - což ostatně patřilo k požadavkům armády na původní UTONy. Anebo si vybrat ocel tvrdší, kvalitnější, ale jejíž ostření bude na druhou stranu vyžadovat víc zkušeností. 

UTON z oceli N690 není jedinou novinkou, kterou pro vás v Mikovu chystáme. Sledujte proto náš web, naše sociální sítě a rozhodně si objednejte náš newsletter, aby vám neunikly zásadní informace a exkluzivní nabídky. Jako tradiční český výrobce nožů si v této těžké době vážíme každého našeho zákazníka.