Zdravíme vás z Českého Švýcarska

7. dubna 2020

Město Mikulášovice je vylidněné, hospody zavřené, ale lidé vyráží do lesů, kutí doma, pracují na zahradách, chodí na ryby. A i když některým dříve narozeným třeba zavřené hranice připomínají doby minulé, věříme, že se vše v dobré obrátí.

České Švýcarsko je krásné a podle posledních zpráv také zatím bez koronaviru. Přesto v Mikovu zůstáváme opatrní, dodržujeme veškerá nařízení, ale vyrábíme. Samozřejmě, situace negativně dopadá i na nás.

Mnoho našich prodejců muselo zavřít, prodej se posunul do on-line prostředí. Abychom zákazníkům usnadnili objednávání, plošně jsme dočasně snížili ceny o 15 % a posunuli dolů na 500 Kč i hranici, za kterou už nemusí platit poštovné. Fixiry, UTONy, Listy, Patrony a další zboží tedy na našem e-shopu nakoupíte stejně, jako kdybyste si pro ně šli do obchodu. 

Možná jste spolu s námi taky zaznamenali, že v USA s nárůstem nemoci COVID-19 také prudce stoupl prodej zbraní. V Česku je samozřejmě jiná situace, střelné zbraně nejsou tak dostupné, nevypadá to také zatím na to, že by se u nás bezpečnostní situace zhoršovala. 

Přesto bychom svou bezpečnost neměli úplně zanedbávat. Předně samozřejmě tu elektronickou - při nákupech volit seriózní e-shopy a být opatrní zadávání hesel do on-line služeb. Myslet ale musíme i na obranu fyzickou, kde vám také z našeho sortimentu máme také co nabídnout. 

Přejeme vám hodně trpělivosti, zdraví a držíme palce, abychom společně prošli tímto těžkým časem s co nejmenšími ztrátami. A věříme, že až se situace zlepší, v našem krásném Českém Švýcarsku se někde potkáme, až k nám přijedete na výlet nebo na dovolenou.