Rybička proti koronaviru

15. března 2020

Jako tradiční česká firma chceme také v současných složitých okolnostech přispět naší zemi. Uvědomujeme si, že kromě nezbytných hygienických a bezpečnostních opatření je také třeba pomoci dětem smysluplně a užitečně vyplnit volný čas. A právě zde vidíme místo naší Rybičky, která by v dětech měla vedle rozvíjení kreativity probudit i pocit sounáležitosti s těmi, kteří bojují s epidemií v první linii. Vyhlašujeme soutěž, která má pomáhat - soutěž o nejhezčí ozdobenou Rybičku - ať již barvami, kamínky nebo jinou technikou.

Za každou fotografii takto vyzdobené Rybičky, kterou k nám pošlete, poukážeme 10 Kč do speciálního fondu. Pokud si Rybičku pro tento účel objednáte, tak při zadání kodu SOUTEZ do pole kod kuponu vám ji pošleme se slevou 15 %. (Když si objednáte další zboží v celkové hodnotě převyšující 500 Kč, poštovné neplatíte vůbec). Pokud si tímto způsobem Rybičku objednáte, částku ve fondu k tomu navýšíme o dalších 10 % z ceny takto prodané Rybičky.

Dnes  ještě není úplně jasné, kde budou po skončení epidemie peníze nejvíce potřeba. Samozřejmě uvažujeme o pomoci směrem ke zdravotníkům nebo lidem infekcí nejvíce postižených. I proto vás o tom, kam bude výsledná částka poukázána na závěr soutěže (která skončí týden poté, co budou opět otevřeny školy) necháme rozhodnout v anketě na internetu. Ale už teď uvítáme vaše náměty a podněty.

O vítězi soutěže rozhodne porota složená z předních českých výtvarníků. Rybičky, které se umístí na prvních třech místech, vystavíme v našem muzeu a vítěznou zdobenou Rybičku vyrobíme v limitované sérii jako památku na to, jak tento nůž pomáhal. Výnos z této série zase půjde do speciálního fondu. 

Právě píšeme významnou  i když poněkud neveselou kapitolu historie lidstva. Rybička nám ji takto může pomoci pozitivně prozářit a znovu se může zapsat do historie naší země.

Vedle toho se samozřejmě budeme těšit i na vaše videa z tvorby, návody a další podněty. V této soutěži přece nejde ani tak o to vyhrát, jako především pomoci. A pomáhat s Rybičkou může opravdu každý. Na našem blogu a sociálních sítích vám budeme sdílet nové informace, hashtag #rybickaprotikoronaviru.

Fotografie ozdobených Rybiček nám můžete posílat prostřednictvím našeho Facebooku nebo na email sales@mikov.cz.