Mikov pro fanoušky sportu a fotbalu zvlášť

29. dubna 2024

Fotbalová liga jde do finiše. Je rozhodnuto, které kluby budou hrát o titul, které o sestup, a které o čest. Každý fanoušek českého fotbalu má radost ze skvělých výsledků v evropských pohárech a hlavně už se nemůže dočkat, až se 18. června reprezentanti České republiky utkají ve svém prvním zápase Mistrovství Evropy s Portugalskem.

Ještě nevíme, jaká dramata a jaké příběhy následující měsíce a slavné zápasy zrodí. Alle Mikov se už těší na to, že i některému ze současných fotbalistů jednou bude moci udělat speciální nůž edice Fotbalové legendy stejně, jako ho již udělal legendám časem prověřeným. 

Jan Berger, Jan Koller a Vladimír Šmicer již svá jména s číslovanou limitovanou sběratelskou edicí nožů spojili. A nejenom to, osobně se i na designu nožů podíleli a vlastnoručně také podepsali certifikát, který Mikov ke každému noži s vygravírovaným číslem na čepeli dává. A samozřejmě, Mikov připravuje nože s dalšími velkými osobnostmi. 

Zavírací nůž Stovka, který se stal “nosičem” této jedinečné edice, je skvěle vybaveným nástrojem. Každý nůž má dvě čepele, otvírač na lahve, šroubovák, drážky na odizolování vodičů, otvírač na konzervy, vývrtku, bodec a Mikov ho zákazníkům dodává v plechové dárkové krabičce. 

Pokud přemýšlíte nad pozorností, kterou uděláte radost některému z fotbalových fanoušků ve vašem okolí, kterýkoliv nůž z edice Fotbalové legendy je ideální volbou. A zdaleka nemusí zůstat jen u něj, protože v nabídce Mikova najdete nůž úplně pro každého. Lovecké nože, vyhazovací nože Predator, sportovní nože, vojenské nože, nože pro outdoor nebo pro řemeslníky čekají na e-shopu právě na vás.