Mikov vám dá vánoční dárek ještě před Štědrým dnem

4. prosince 2023

Jako každý rok, i letos jsme pro svým zákazníkům před Vánocemi připravili příjemné překvapení, které na webových stránkách Mikova najdete pod záložkou Vánoční nabídka. Zde pak jsou tři možnosti - Vánoční nabídka s dárkem, Akční sety a Dárkové poukazy.

Pokud se rozhodnete kliknout na záložku Vánoční nabídka s dárkem, čeká vás řada položek - od Predatorů, přes lovecké nože, designové Rybičky, běžné zavírací nože až po ruční nebo pneumatické sponkovačky. Když si některou z těchto položek objednáte, k zásilce vám přibalíme drobný dárek, o kterém věříme, že vám udělá radost. 

Akční sety si mezi zákazníky Mikova získávají stále větší popularitu. Tvoří je kombinace, které se společně nejčastěji využívají. Jejich koupě se vyplatí i finančně, protože objednání jednotlivých nožů samostatně je dražší. Kromě akčních setů nožů Mikov nabízí i sety kancelářské, pro dobu před Vánocemi aktuální set vánočních háčků nebo akční set Truhlář.

To, že nože jsou výborným vánočním dárkem, je bez debat. Ovšem obdarovat sběratele nebo zapálené fanoušky nožů není úplně jednoduché, protože mají obvykle velmi specifické požadavky. Ale i pro tyto příležitosti máme řešení - stačí navštívit záložku Dárkové poukazy, vybrat si a pod stromeček místo nože, který by nemusel úplně odpovídat preferencím, nadělit hezkou obálku s poukazem.

Vánoce jsou jednou za rok a pro mnoho z nás někdy bývá jejich příprava zdrojem zbytečného stresu. Věříme, že Vánoční nabídka Mikova vám ho alespoň trochu pomůže snížit.