Ohlédnutí za rokem 2019

26. prosince 2019

Letošní rok pomalu končí a to je příležitost podívat se na to, co přinesl. Pro Mikov toho rozhodně nebylo málo.

Zásadní a důležitá novinka přišla hned v lednu, kdy naše firma koupila výrobce ručního nářadí Narex Bystřice. Skupina Mikov tak rozšířila svou nabídku vedle nožů, kancelářské techniky a průmyslových spojovačů napřiklad o dláta, šroubováky nebo řezbářské nástroje.

Pokud jde o nožířské novinky, rok 2019 jednoznačně patřil kuchyňským nožům. Na trh jsme uvedli kompletní sadu Ruby, kde si z nabídky celkem deseti nožů, která je doplněna o oválnou ocílku, vybere úplně každý.

Nože Ruby tedy patří spíše mezi nástroje praktické. Projekt Válečný veterán, který jsme zahájili limitovanou edicí zákopového nože M-1917, pak řadíme do kategorie počínů, kterými chceme především přinášet radost.  Mít nový nový vojenský nůž určitě potěší sběratele, ale i ty, kteří získávají pomoc z prostředků Vojenského fondu solidarity, kam z každého prodaného nože poukazujeme 500 Kč.

Zdaleka to nebylo všechno. V roce 2019 se u nás přihodilo ještě mnoho zdánlivých drobností - třeba v únoru začalo právě toto naše pravidelné blogování, ve kterém vám každý týden přinášíme něco nového a zajímavého. A plánujeme v tom pokračovat i v příštím roce 2020, na který ale pro vás připravujeme i řadu dalších novinek. 

Je na co se těšit.