Soutěž v časopise Svět myslivosti

16. října 2019

Myslivci a lovci patří mezi naše nejlepší zákazníky. Uvědomujeme si, že pořádný nůž patří k jejich výbavě stejně tak, jako přesná kulovnice či brokovnice nebo kvalitní obuv.

Rádi si také vyslechneme odborné postřehy k naší produkci. Přesně tak třeba vznikl v loňském roce nový lovecký nůž Hubert, který jsme vyvinuli s myslivecký Řádem svatého Huberta, a pracujeme i na dalších vylepšeních nožů podle požadavků přímo z terénu.

Významným partnerem je proto pro nás i časopis Svět myslivosti. Jsme nejenom hrdými partnery jeho soutěží Rarita roku, ale od září pořádáme společně soutěž pro všechny jeho čtenáře. V každém čísle představujeme vždy jeden z našich nožů, ke kterému se váže soutěžní otázka. Ze správných odpovědí poslaných do redakce se pak vylosuje výherce, který od nás dostane odměnu. 

Soutěž bude probíhat až do příštích prázdnin a účastnit se jí můžete i vy. Stačí si koupit nebo objednat časopis a poslat správnou odpověď. Tu najdete vždy na webových stránkách naší firmy. 

A protože časopis není jenom o soutěži, dočtete se v něm spoustu zajímavostí a odborných informací, které vám budu užitečné - ať už jste myslivci nebo třeba jen do lesa jen tak rádi zajdete.