Vezměte svůj nůž Mikov na dovolenou a soutěžte s námi na Instagramu

26. června 2023

Prázdniny doslova klepou na dveře a tak finišujeme s přípravami a balením na dovolenou. Pro mnohé z nás je nepředstavitelné, že by s sebou nevzali svůj nůž. A proto jsme  pro vás na Instagramu připravili drobnou soutěž - jen tak pro radost. Pravidla jsou jednoduchá. Vyfotografujte svůj nůž Mikov na dovolené a fotografii zveřejněte na svém instagramovém účtu. A pak už jenom stačí nás označit (@mikovcz) a  fotografii doplnit hashtagem #mikovdovolena2023. A samozřejmě budeme rádi, když k ní napíšete i nějaký drobný příběh nebo vtipný komentář. 

První školní den, tedy 1. září 2023, ze všech takto označených fotografií vybereme tři, které se nám budou nejvíc líbit. Jejich autorům pošleme jako dárek dárkový kupón se slevou na náš eshop. Za tu úplně nejlepší fotku dáme 1000 Kč, za druhou 500 Kč a za třetí 300 Kč. 

Už teď se těšíme na zajímavé obrázky Rybiček, Fiixirů, Predatorů nebo třeba i kuchyňských či zahradnických nožů. Dovolená přece nemusí být jenom exotika na druhé straně zeměkoule, ale také grilování s přáteli nebo práce na zahradě. 

A ještě pozor, když budete plánovat cestu do zahraničí, měla by být odpočinkem a ne noční můrou, proto si neberte nože v letadle do palubního zavazadla.