Mikov na výstavě Nože 2015 v Příbrami

9. září 2015

Od soboty 12. 9 do neděle 13. 9. máte možnost navštívit stánek společnosti Mikov na výstavě „Nože 2015", která se koná v Kulturním domě v Příbrami. Mikov je zároveň i oficiálním partnerem této jedné z nejvýznamnějších nožířských výstav v České republice. 

Příbramská výstava se koná pravidelně od roku 1992, a letos se uskuteční již její 24. ročník. Akce se vedle Mikova zúčastní dalších minimálně 120 vystavovatelů z Česka i ze zahraničí. Výstava je zajímavá pro odborníky, ale je také vhodným zpestřením víkendového programu pro rodiny s dětmi. 

Vedle samotné výstavy nožů, která bude otevřena v sobotu od 8 do 18 hodin a v neděli od 9 do 12 hodin, je připraven i bohatý doprovodný program. Vystoupí v něm řada příbramských hudebních skupin a svoje umění předvedou například kováři, zbrojíři nebo řezbáři. 

Během výstavy proběhnou i tradiční soutěže „Nůž roku 2015" a „Myslivecký nůž roku 2015", které zajišťuje Asociace nožířů „Bohemia Cultellatores" a časopis „Myslivost". 

Mikov na svém stránku nabídne návštěvníkům výstavy celý sortiment svého zboží. Vedle klasických nožů jako jsou Predator, Hunter nebo Rescue, nebude v nabídce chybět i poslední novinka – nůž LIST. 

Více informací o výstavě najdete na webových stránkách www.noze-cz.cz.