Mikov uvádí nové verze vystřelovacího nože Predator

18. prosince 2016

Ve čtvrtek 8. prosince firma Mikov uvedla na trh fanoušky netrpělivě očekávané nové dvě verze vystřelovacího nože Predator. Oproti stávajícím nožům se liší především tím, že na jejich čepele byla poprvé v historii použita ocel Böhler N690.

Zákazníci si mohou tyto verze Predatoru zakoupit buďto s povrchovou úpravou stonewash nebo v černé verzi blackout, která má veškeré kovové díly pokryté odolnou vrstvou DLC.

"I když se nejedná o zcela nové výrobky, pro firmu to přesto znamená další významný posun vpřed," uvedl obchodní ředitel Mikova Petr Balej. "Zájemci o tyto nože si teď mohou vybrat, zda chtějí Predator ze standardní nerezové ocelí 420, z luxusní damascenské oceli nebo z velmi kvalitní oceli N690."

Další výrobky z oceli N690, které Mikov v současné době nabízí, jsou produkty z jeho nové řady Progress - pevné nože List, Patron a luxusní zavírací nůž Pockett, navržený designérským studiem Olgoj Chorchoj.

O úzké spolupráci Mikova se studiem Olgoj Chorchoj svědčí i to, že nože Mikov jsou zastoupeny na jeho na výstavě OCH!, která od 8. prosince 2016 do 16. dubna 2017 probíhá v Moravské galerii v Brně.