Nože na veletrhu FOR ARCH 2017 doplní expozici mechanického sponkování a přibíjení hřebíků

12. září 2017

Výstavní stánek firem Mikov a Conmetron na letošním ročníku mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH 2017 představí to nejlepší, co obě firmy svým zákazníkům v současnosti nabízejí - jak prvotřídní nože, tak i přístroje pro mechanické sponkování a přibíjení hřebíků.

Na stánku, který návštěvníci veletrhu naleznou v hale 5, budou mít svou premiéru nové ruční sponkovačky s vysokou přidanou hodnotou. Tuto novinku Conmentronu pak doplní to nejlepší z nabídky nožů Mikova, ať již klasické vyhazovací nože Predator, lovecké Fixiry nebo nože List, Patron a Pocket z nové řady Progress. A samozřejmě, nebude chybět ani tradiční výrobek - nůž Rybička.

Společný stánek Mikova a Conmetronu je dalším krokem na cestě k integraci obou firem. Ta začala na jaře letošního roku, kdy se novým majitelem Mikova stala právě firma Conmetron, která je vlastněna stoprocentně českým kapitálem.

Firmy Mikov a Conmetron sídlí na území Českosaského Švýcarska a obě navazují a dále rozvíjejí místní staletou tradici výroby nožířského a drobného průmyslové zboží. Ve svých oborech jsou lídry trhu v České republice a své výrobky vyvážejí do desítek zemí všech kontinentů.

Veletrh FOR ARCH 2017 se uskuteční od 19. do 23. 9. 2017 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.