Mikov vystavuje na mezinárodním veletrhu Woodtec 2017 v Brně

30. října 2017

Tradiční nářadí a materiály určené pro dřevozpracující průmysl společně s výběrem z produkce nožů společnosti Mikov si budou moci prohlédnout návštěvníci veletrhu Woodtec 2017.

Na stánku 036, který se nachází v pavilonu A2 brněnského výstaviště, jsou největším lákadlem unikátní sponkovačky s jedinečnými vlastnosti, které ocení především profesionálové pracující se dřevem.

Tato novinka je pak na výstavě doplněna nejen dalšími výrobky, jako jsou hřebíkovačky a jiné spojovací nářadí, ale také tím nejlepším z nabídky nožů Mikova, například klasickými vyhazovacími noži Predator, loveckými Fixiry nebo noži List, Patron a Pocket z nové řady Progress.

Současná firma Mikov, která je ve stoprocentním vlastnictví českého kapitálu, vznikla sloučením největšího nožířského výrobce Mikov s firmou Conmetron. Sídlo Mikova je na území Českosaského Švýcarska, kde navazuje na místní staletou tradici výroby nožířského a drobného průmyslové zboží.

Mezinárodní veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl Woodtec 2017 se koná ve dnech 31. 10. - 3. 11. 2017 v Brně.