Proč jezdíme na výstavy nožů

5. září 2019

V sobotu 7. 9. a v neděli 8. 9 bude v Příbrami již 28. ročník tradiční výstavy Nože 2019. Samozřejmě, nebudeme chybět - nejen jako partneři, ale také jako ti, kteří budou mít na výstavě jeden z největších stánků.

Výstavy jsou totiž zejména skvělou příležitostí k setkání se zákazníky. S mnohými si píšeme emaily, posíláme vzkazy přes sociální sítě, ale osobní kontakt nic nenahradí. Můžeme se tak z očí do očí přímo dozvědět zkušenosti těch, pro které nože vyrábíme. A jak už to bývá, slyšíme chválu i kritiku. Chvála nás povzbudí, kritika zase upozorní na to, co bychom mohli zlepšit.

Zákazník, který vidí nůž někde na internetu nebo o něm čte recenzi, si ho může na našem stánku vzít do ruky a promluvit si o něm s naším odborníkem. A pak třeba také i otestovat,  jak pevná je pružina vyhazovacího nože Predator, jak dobře drží List v kydexovém pouzdru nebo jak příjemný je na omak designový Pocket. 

Náš stánek v Příbrami bude mít samozřejmě vystaveny všechny novinky, které v našem sortimetnu přibyly od loňského roku, konkrétně je to limitovaná edice kuchyňských nožů Martfrost, kuchyňské nože Ruby nebo elektrikářský nůž Quattro. K prohlédnutí bude také první kus limitované série důstojnického nože M-1917, připravený v rámci projektu Válečný veterán.

Těšíme se tedy na vás - budto v teď v Příbrami nebo na některé z dalších výstav, kam za vámi z Českého Švýcarska v budoucnu vyrazíme.