Pravidla soutěže o nejlepší příslušenství k noži List

30. dubna 2018

Mikov vyhlašuje soutěž pro všechny fanoušky a majitele nože List, kteří jsou zároveň kreativní a technicky založení.

  1. Do soutěže se může přihlásit každý, kdo vyrobí jakékoliv příslušenství k noži List, které není kopií stávajícího příslušenství firmy Mikov.

  2. Příslušenství musí být funkční a musí být vyrobeno tak, aby umožňovalo montáž, demontáž, a aby u něj byla možná sériová výroba.

  3. Autoři se do soutěže přihlásí tak, že pošlou fotografii svého vyrobeného příslušenství na Facebookový profil Mikovou nebo na email info@mikov.cz. Zaslané fotografie firma zveřejní na Facebooku a porota z nich vybere tři nejlepší autory, kteří budou oceněni. Kritéria hodnocení jsou originalita, jednoduchost a účelnost příslušenství.

  4. Vítěz soutěže obdrží nůž List + kupón na odběr zboží Mikova v hodnotě 5000 Kč, druhé místo pak bude odměněno nožem List + kupónem na odběr zboží Mikova v hodnotě 3000 Kč, ocenění za třetí místo je pak nůž List.

  5. Příslušenství přihlášené do soutěže může být na základě rozhodnutí firmy vybráno pro sériovou výrobu Mikovu - v takovém případě bude autorovi vyplácena provize z prodaných kusů.

  6. Uzávěrka soutěže je 31. srpna  2018, výsledky budou vyhlášeny 15. září 2018.

  7. Mikov si vyhrazuje právo neudělit některou z cen, pokud porota dojde k závěru, že přihlášené příslušenství nemá potřebnou kvalitu.