Není obchod jako obchod

12. června 2023

Že jsou Mikulášovice, malé město na severu republiky v kraji Českého Švýcarska, sídlem naší firmy, se všeobecně ví. Velmi populární je také Muzeum nožířské tradice, které sídlí v budově Městského informačního centra v samém středu města. Ovšem to, že ve stejné budově je také specializovaná prodejna našich nožů, už tak známé není.

Prodejna má otevřeno stejně jako muzeum, tedy denně od 9:00 do 16:00. A bez přehánění je nejenom vybavena tou nejširší nabídkou našich výrobků, ale dokonce si zde můžete koupit i speciality, které nikde jinde neseženete ani neobjednáte. Momentálně například potištěnou Rybičku Mikov v plastové retro krabičce. A kdyby snad náhodou některé běžně prodejné zboží v obchodě nebylo skladem, je možné si ho okamžitě objednat a rezervovat.

Rybička v retro krabičce

Dobrou prodejnu samozřejmě netvoří jen široká nabídka zboží, ale také lidé, které za pultem potkáte. Na Květě i Simoně, které vás v mikulášovickém obchodě vždy s úsměvem obslouží, určitě poznáte, že je nože nejenom baví, ale že také o nich ví víc, než je v podobných prodejnách standardní.  

Pokud v létě plánujete cestu k nám na sever a počítáte s prohlídkou muzea a prodejny, máme pro vás ale důležité upozornění. Měli byste počítat s tím, že se vám díky množství exponátů a informací návštěva může trochu prodloužit. A proto, kdyby vám u toho vyhládlo, srdečně vás zveme do hotelu Ron, který najdete hned vedle kostela.