Výstava Natura Viva 2022 - místo setkávání milovníků přírody

25. května 2022

Všichni milovníci přírody, kam samozřejmě patří myslivci, včelaři, rybáři nebo lesníci, si letos od 26. do 29. května ve svém diáři jistě zarezervovali minimálně jeden den na cestu do Lysé nad Labem. Proč? Protože se na zdejším výstavišti koná odborná tradiční výstava Natura Viva.

V Česku není mnoho lepších příležitostí, kde se dá seznámit s posledními trendy v oboru, poslechnout si zajímavé přednášky, navštívit odborné semináře, pozdravit staré přátele a v neposlední řadě si také zakoupit vše potřebné - vybavení, zbraně nebo i nože. 

Po letech pandemických restrikcí si letos budeme moci užít výstavu skutečně naplno bez jakýchkoliv omezování. A samozřejmě na výstavě nebudeme chybět ani my - najdete nás v pavilonu B. 

Rádi vás uvidíme a předvedeme vám novinky - od řeznických a kuchyňských nožů přes EDC Elipt až po klasické nože do přírody a pro lov - Fixir, Hunter nebo Hubert. Naši pracovníci vám na stánku rádi odpoví i otázky, poradí s výběrem těch nejvhodnějších nožů pro vaše potřeby a rovněž vyslechnou i podněty a náměty z vaší praxe.

Těšíme se na vás.