Výstava Natura Viva - místo setkávání přátel a milovníků přírody

22. května 2019

Myslivci, včelaři, rybáři, lesníci, fanoušci sportovních zbraní a další nadšenci pro přírodu mají již pravidelně koncem května rezervován čas pro cestu do Lysé nad Labem. Na tamním výstavišti se pravidelně koná odborná výstava jejich oborů, kde si rozhodně přijdou na své.

Natura Viva je totiž nejen příležitost seznámit se s posledními trendy, poslechnout si zajímavé přednášky a semináře, potkat se se známými a kamarády, ale také si zakoupit vše potřebné - od rybářských prutů přes oblečení do přírody až po zbraně a nože. Co byste rozhodně letos neměli vynechat?

Na prvním místě je to stánek Řádu svatého Huberta se sídlem na Kuksu. Řád byl založen hrabětem Sporckem a dodnes spojuje myšlenky myslivosti a humanismu, který dostává konkrétní podobu při pomoci potřebným skrze Hospitální nadaci Františka Antonína hraběte Sporcka v Kuksu. Mikov společně s řádem vyvinul lovecký nůž Hubert, kde z každého prodaného kusu přispívá 100 Kč na konto této nadace.

A tipů pro návštěvu na výstavě je víc, doporučujeme také prohlédnout si stánek Českomoravské myslivecké jednoty, časopisů Myslivost nebo Svět myslivosti, jehož soutěže pravidelně podporujeme věnováním loveckých nožů Fixir výhercům.

A samozřejmě na výstavě jako každoročně nechybí ani stánek Mikova a Narexu s kompletní nabídkou celého sortimentu - loveckými noži počínaje a konče kuchyňskými noži nebo vyhazovacími noži Predator. Rádi vás uvidíme, přijďte si k nám prohlédnout novinky nebo třeba jen tak - na kus řeči.