Rádi vás uvidíme

7. července 2021

Začaly letní prázdniny. Možná si plánujete cestu do Českého Švýcarska a chystáte se navštívit i Mikulášovice. Ve městě vás rádi uvidíme a věříme, že se při návštěvě nebudete nudit. A nejsou to jen nádherné přírodní scenérie, které vám můžeme nabídnout.

Vedle skvělého koupaliště, krásného kostela svatého Mikuláše (u jeho zdi najdete i hrob zakladatele zdejší nožířské průmyslové výroby Ignaze Röslera) nebo rozhledny Tanečnice, byste si určitě neměli nechat ujít naše muzeum. Abyste ho nepřehlédli, navigační tabule jsme umístili již na okraj města.

Samotné Muzeum nožířské tradice je pak přímo v centru obce - v Městském informačním středisku. Otevřeno je každý den od 9 do 16 hodin a to včetně víkendů. Prohlédnout si v něm můžete téměř 2500 exponátů, zejména historických nožů, které u nás během  tří staletí nožířské průmyslové výroby vznikly. Ale nejen to, máme pro vás připraveny i ukázky z produkce kancelářské techniky, jejíž výrobní tradice je v našem kraji skoro tak slavná, jako produkce nožů. 

Prohlídka muzea pak pro vás možná bude dobrou inspirací k nákupu v naší podnikové prodejně. Ta se nachází ve stejné budově, telefonní číslo do prodejny je 739 452 734. Zakoupit (a samozřejmě napřed si pořádně prohlédnout, osahat a vyzkoušet) zde můžete náš kompletní sortiment. Podobně vybavená prodejna mikováckých nožů totiž není nikde jinde.

A když vám během návštěvy muzea vyhládne, zveme vás do hotelu Ron. Stojí hned vedle kostela svatého Mikuláše. I zde najdete drobnou výstavku našich výrobků a třeba se vám u nás nakonec tak zalíbí, že využijete pohostinnosti některého z našich pokojů. To je ale lepší si předem rezervovat na telefonním čísle 412 394 154.

Tak už jste si v kalendáři našli to správné datum pro výlet do Mikulášovic?