Mikov a Narex Bystřice zvou na veletrh Coneco v Bratislavě

21. března 2019

Stavební veletrh Coneco, který se uskuteční od 27. do 30. března v Bratislavě je pro firmy Mikov a Narex příležitostí představit návštěvníkům celé spektrum své výroby. Stavebnictví, na které je veletrh zaměřen, je totiž oborem, který zahrnuje velké množství řemesel a odborností, pro něž Mikov a Narex nabízejí své výrobky.

Stavba domu začíná v projekční kanceláři, která se ani dnes, v čase počítačů, neobejde bez základních kancelářských pomůcek, jako jsou sponky, sešívačky nebo děrovačky. Ty se značkou RON, které budou na veletrhu ke zhlédnutí,  se do kanceláří expedují přímo z kraje Českého Švýcarska.

Poté, co jsou plány hotovy, tak řemeslníci s nimi vyráží na staveniště, které je doménou ručních nástrojů - šroubováků, dlát, bitů nebo sekáčů. Ty uvidíte na stánku v expozici věnované výrobě firmy Narex Bystřice hned v sousedství průmyslových hřebíkovačů a sponkovačů, opět značky RON. A až je dům postaven, bývá jeho interiér dotvářen interiéru uměleckými předměty, například dřevořezbami. Proto budou na stánku k prohlédnutí i řezbářská dláta z Narexu Bystřice.

A protože lidé od staveb jsou převážně technicky zaměření, potěší je jistě i to, když si mohou vzít do ruky kvalitní nůž, který je unikátním technickým kouskem. Takový nůž může sloužit i přímo na stavbě, jako například elektrikářský nůž, ale může být i krásným doplňkem nebo pomocníkem při toulkách přírodou.