Těšíme se na vás na veletrhu IWA Outdoor Classics 2019 v Norimberku

7. března 2019

O tomto víkendu (8. - 11. 3. 2019) se na vás těšíme v Norimberku na veletrhu IWA Outdoor Classics 2019. Veletrh doprovází i akce na našem eshopu - každému, kdo ke své eshopové objednávce odeslané v čase veletrhu napíše v košíku do slevového kuponu heslo IWA2019, dáme slevu 10 % na celý nákup. Sleva se neuplatňuje na další individuální slevy.

Nůž je přesně tím výrobkem, který může vypadat krásně na obrázku, ale až když ho vezmete do ruky, poznáte, že je to ten pravý. I proto se snažíme, aby zákazníci měli možnost si své vyhlédnuté Predatory, UTONy, Fixiry a další nože vyzkoušet. Náš nový stánek má proto speciální stůl, u kterého si můžete nůž testovat tak dlouho, jak budete potřebovat. A k tomu vám na vaše otázky rádi zodpoví pracovníci firmy.

Pokud vám to letos do Norimberku nevyjde, nože Mikov najdete i u našich obchodních partnerů anebo se můžete vydat i přímo k nám a spojit to s výletem do Českého Švýcarska. Podnikovou prodejnu nožů najdete v Muzeu nožířské tradice v Městském informačním středisku na náměstí v Mikulášovicích.

Jestli ale přesto dáváte přednost veletrhům, kromě Norimberku nás na jaře potkáte například na výstavě Natura Viva v Lysé nad Labem nebo na podzim na nožířské výstavě v Příbrami. A protože zde není možné vyjmenovat všechny výstavy, sledujte naše sociální sítě a webové stránky.

A ještě zásadní informace - stánek Mikovu v Norimberku je v hale 5, číslo 5-159.