Vyhlížíme jaro

26. ledna 2021

Když dětští hrdinové fantasy knihy C. S. Lewise Letopisy Narnie přijdou do země, kde vládne bílá čarodějnice, zjistí, že je tam pořád zima a nikdy Vánoce. Je to depresivní a trochu to připomíná náš současný leden. Nepropadejme tomu!

Vyhlížíme jaro, řekli jsme si, když jsme probírali současnou situaci. Vyhlížíme jaro, které přinese slunce, květiny, teplo, příležitost vyrazit do přírody, rozpálit zahradní gril, udělat dlouho odkládanou práci na chatě nebo na zahradě.  

Samozřejmě, ještě to bude chvilku trvat, než odložíme zimní boty, čepice a rukavice. A pak opět do plné akce nastoupí nářadí, sponkovačky, hřebíkovačky, ale také steakové nože, zahradnické žabky nebo třeba zavírací Praktiky. Nic nám tedy nebrání už teď zahájit přípravy - abychom nebyli zaskočeni. 

Když na našem webu kliknete na nápis Vyhlížíme jaro, najdete tam nabídku, kterou jsme pro vás připravili a která bude plati až do 28. února. Jsou tam nejen nože za speciální ceny, ale také sady nožů a nářadí tříděné podle oborů zájmů a profesí  - například rybář, zahradník, kuchař a mnohé další.

Důležité je, že vše, co najdete pod nabídkou Vyhlížíme jaro, je také okamžitě skladem, takže nebudete muset na dodávku čekat několik týdnů. A tak můžeme někomu blízkému nebo i sobě udělat radost hned. 

A abychom nezapomněli, fantasy Letopisy Narnie dopadla nakonec dobře, bílou čarodějnici se podařilo porazit. 

A přišlo jaro!