Rybička je nůž, který píše příběhy

1. března 2019

Máme rádi Rybičku. Je to nejenom náš nejstarší, nejznámnější a nejprodávanější nůž, ale je to zároveň nůž, který nenechává skoro nikoho chladným a který má mnoho našich zákazníků spojen se zásadními životními okamžiky.

Příběhy s Rybičkami se k nám dostávají různě. Přicházejí klasickou poštou napsány již poněkdu roztřesenou rukou na dopisním papíře, potkáváme se s nimi na sociálních sítích nebo je otevíráme v naší firemní emailové poště. A někdy si je přečteme třeba v novinách nebo v knížkách.

A tak se z knížky dozvídáme, že Rybička patří k výbavě chirurga Tomáše Šebka na jeho výjezdech do krizových oblastí s organizací Lékaři bez hranic. Z Muzea Policie České republiky zase víme o případu, kdy Rybička zneškodnila útočníka, který přepadl mladou ženu.

Máme také pečlivě uložený dopis, ve kterém nám bývalý dostihový jezdec popisuje, jak mu Rybička, kterou měl u sebe, zachránila po pádu z koně život, když s ní mohl odříznout třmen, ve kterém měl zakleslou nohu a kůň ho vláčel po zemi.

Anebo jsme slyšeli naše zákazníky vyprávět o tom, jak Rybičku přibalili dědečkovi na vánoce jako drobnou pozornost k drahému vánočnímu dárku. Dárek dědečka potěšil, ale Rybička mu udělala pravou rodost, protože se mu s ní vybavily ty nejkrásnější vzpomínky na dětství.

Prožili jste také s Rybičkou něco výjimečného? Napište nám svůj příběh a ty nejlepší rádi zveřejníme. Rybička si to zaslouží.

A pokud ji ještě nemáte - vybrat si tu pravou můžete v našem eshopu.