Nový design výstavního stánku Mikova budí na zahraničních veletrzích pozornost a zájem

26. února 2019

Mikov pro rok 2019 připravil pro účast na zahraničních i domácích výstavách a veletrzích nově koncipovaný výstavní stánek, který vychází z aktuálních důrazů firmy na design, kvalitu a uživatelský zážitek.

„Naše zkušenosti z posledního veletrhu Die Hohe Jagd & Fischerei v Salzburgu potvrzují velký zájem o naši expozici a velmi pozitivní reakce na způsob naší prezentace,“ řekl Martin David, obchodní ředitel Mikova s tím, že „takřka po celou dobu trvání výstavy byl stánek v obležení zákazníků.“

Mikov do Salzburgu přivezl expozici, která je otevřená všem návštěvníkům. Stánek o velikosti minimálně 30 metrů čtverečních představuje průřez výrobou nejen nožů, ale i dalších výrobků firmy. Zájemcům to umožňuje si vystavené produkty nejen prohlédnout, ale zároveň je i u speciálního stolu se vzorky vzít do ruky a vyzkoušet.

Salzburgská výstava, která byla zaměřena na myslivost a rybolov, přivedla ke stánku fanoušky nožů z Rakouska, Německa, Slovenska, Itálie, Francie, Maďarska, Švýcarska nebo z balkánských zemí, kteří se zajímali nejen o lovecké nože, ale i o další nožířské výrobky.

„Jsme zároveň hrdí na to, že jsme v Salzburgu definitivně uzavřeli spolupráci s rakouským distributorem a designérem nožů Arminem Stützem, který navrhl řadu nožů světoznámých značek a v Rakousku zároveň provozuje úspěšný e-shop,” ohlédl se za uplynulou výstavou Lukáš Benko, ředitel zahraničního obchodu Mikova.

Mikov je tradičním českým výrobcem nožů, kancelářské techniky a průmyslových spojovačů a hřebíkovačů. Navazuje na 225 let trvající tradici průmyslové výroby v Českém Švýcarsku. Mezi nejznámější nože Mikova patří tradiční Rybička, vyhazovací nůž Predator nebo lovecké zavírací nože Fixir, Hunter a Hubert.