Gravírování

27. listopadu 2020

Mít na noži vlastní logo, jméno nebo třeba letopočet je stále populárnější. I úplně obyčejný nůž tak náhle získá punc jedinečnosti a stane se pro majitele nezaměnitelný originálem. Stačí si k tomu pouze vybrat nůž z naší nabídky a rozhodnout se, co by na něm mělo být za nápis. Pak již jen stačí nůž objednat na e-shopu a do poznámky v objednávce uvést, co by mělo jeho čepel zdobit. Náš pracovník vás pak bude obratem kontaktovat, domluví s vámi podrobnosti a podle nich pak zpracuje kalkulaci. 

Základní cena za přípravu je vždy stejná - 580 Kč včetně DPH, samotné gravírování (provádíme ho laserem) pak závisí na velikosti písma a délce nápisu. Jeho cena se pohybuje v závislosti od počtu kusů od 15 do 55 Kč za jeden nápis. 

Nemusí to však být pouze obyčejný text. Jestliže chcete na nůž umístit nějaký grafický prvek, i to není problém. V tom případě si ale prosím připravte zpracovaný návrh obrázku v nějakém vektorovém grafickém softwaru (tzv. v křivkách) typu Adobe Illustrator. 

Při objednávce vůbec nemusíte mít obavy, že je zde nějaké omezení počtem kusů. Bez problému zvládneme vygravírovat jak jeden nůž i velké série - kdy vám rádi nabídneme individuální podmínky. 

Ať již se tedy rozhodnete pro gravírování na Rybičku nebo na špičkový nůž Predator, vždy vám garantujeme maximální přesnost a kvalitu. Proto neváhejte a domluvte si s námi svůj jedinečný nůž ještě teď.