Mikov bude od září používat nové logo

 Od 1. září 2017 budou výrobky a materiály Mikova označeny novým logem. Klasický ovál s nápisem „Mikov" v něm doplní text „since 1794". Tímto dnem Mikov přestane používat starší loga šermíře nebo lvíčka s nápisem „Czech republic".

„Změnu jsme přijali proto, že jsme chtěli sjednotit označení našich výrobků, používat jednoduché logo a zároveň odkázat na staletou tradici nožířské výroby, jejíž jsme pokračovateli," řekl obchodní ředitel Mikova Petr Balej.

 Svůj charakteristický potisk si však z historických důvodů některé nože ponechají, například Venado nebo Lovu zdar.

 „Změna samozřejmě neznamená, že od září již na trhu nebudou výrobky se staršími logy. Jak naši prodejci, tak i Mikov samotný, mají ještě některé nože s tímto označením na skladě, a je samozřejmě nutné je doprodat. Může to tak být třeba výzva pro některé sběratele," dodal Petr Balej.

 Firma Mikov je tradičním výrobcem nožů a kancelářské techniky, v čemž navazuje na staletou tradici této produkce v oblasti Českého Švýcarska, kde Mikulášovice leží.

 Mezi nejznámější výrobky značky patří nejrozšířenější nožík v České republice Rybička, vyhazovací nůž Predator, oblíbený moderní nůž List nebo řadou cen za design ohodnocená série nožů Pocket.

Líbil se vám tento příspěvek? Pošlete ho dál…


Jsme tradiční český
výrobce

Doprava zdarma při nákupu
nad 1 000 Kč

14 dní na bezplatné
vrácení zboží

Cookies

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.